הדברה | הדברה , הדברות   | כפר סבא

בעלי מקצוע השוואת מחירים
  • מלא הטופס וקבל עד 5 הצעות מחיר.
  • השרות חינם וללא התחייבות מצדך.
קטגוריה *
אזור *
שם מלא *
אי-מאייל
טלפון *
תאר את העבודה בקצרה
רשום את המספרים
שבתמונה
מאשר קבלת דוא"ל
שלח וקבל הצעה מבעלי מקצוע של הדברה , הדברות
השדות ב* חובה
אנו נוקטים בכל הצעדים על מנת להבטיח את פרטיות הגולשים באתר וכל השימוש שנעשה בפרטים הוא על מנת לקשר בין בעל המקצוע למבקשי השירות בלבד.
הדברה
הדברות
הדברה לבית
הדברה לגינה
הדברה בדירה
טיפים להדברה , הדברות מאמרים להדברה , הדברות
3 בעלי מקצוע נמצאו מתאימים לחיפוש
 
 הדברות בכפר סבא –   לפי העקרונות ה"ירוקים"
 
 בכפר סבא חיים הרבה תושבים שוחרי איכות החיים . בשנים האחרונות כפר סבא מגדירה את עצמה כעיר ירוקה, עיר החיה לפי העקרונות האקולוגיים . אך כמו בכל מקום גם בכפר סבא רוחשים  תיקנים, עכברים ושאר מזיקים . חברות של  הדברה בכפר סבא הן חברות פופולאריות ומבוקשות . בכתבה זו נביא סקירה על סוגים ושיטות שונות של הדברות בכפר סבא, ונתעכב על ההדברה הירוקה המועדפת , כמובן, על תושבי כפר סבא , העיר הירוקה.
 
 הדברות בכפר סבא – שיטות שונות של הדברה ירוקה
 
  • הדברה ירוקה – חברות רבות של הדברה בכפר סבא פועלות לפי עקרונות ההדברה הירוקה או ההדברה הביולוגית. הדברה בכפר סבא הפועלת על פי  עקרונות ההדברה הירוקה, היא הדברה ידידותית לסביבה אשר מבוססת על חומרים בעלי רמת רעילות נמוכה ביחס לחומרי ההדברה הרגילים.   הדברה בכפר סבא לפי שיטת הירוקים מסוכנת פחות ופוגעת פחות באיכות החיים. בעבר נחשבה שיטה זו לפחות יעילה, אך עם השנים חברות רבות של הדברות בכפר סבא עוברות להשתמש בשיטה זו ויש להן תוצאות מוכחות .
  • הדברה ביולוגית -  הדברה ביולוגית היא סוג של הדברה בכפר סבא הדומה להדברה הירוקה. הדברה ביולוגית מבוססת על שימוש באורגניזמים חיים במטרה לפגוע במזיקים השונים.  הדברה בכפר סבא בשיטה ביולוגית פועלת בכמה דרכים. בשימוש ברעלנים טבעיים של בעלי חיים ובשימוש בבעלי חיים שונים ליצירת שינוי באיזון אקולוגי.  הדברה בכפר סבא בשיטה ביולוגית פופולארית מאוד בשדות חקלאיים.
  • הדברה אלקטרונית – זוהי שיטת הדברה פחות פופולארית אך מתאימה לעקרונות של הדברות בכפר סבא הירוקה. הדברה זו מבוססת על שימוש באמצעים ייחודים. לדוגמה, שימוש בגלי קול. חברות הדברה בכפר סבא מתקינות מערכת מתקדמת המייצרת צלילים הנשמעים רק לאוזני החרקים המזיקים ומרתיעים אותם
 הדברות בכפר סבא – שיטות נוספות
 לא תמיד הדברה בכפר סבא בשיטה הירוקה מצליחה למגר לחלוטין את תופעת המזיקים. לעתים אין בררה וחברות ההדברה נאלצות להשתמש בשיטות אחרות, לא תמיד לפי העקרונות האקולוגיים.
  • הדברה כימית - זוהי השיטה הנפוצה ביותר . גם חברות של הדברה בכפר סבא משתמשות בשיטה זו. הדברות בכפר סבא באמצעות ריסוס כימי מכילות רעל המיועד להשמיד את חרקים המזיקים. בשנים האחרונות עלתה בכפר סבא המודעות לסכנות הטמונות בשיטת ההדברה הכימית ולכן חברות רבות  של הדברה בכפר סבא פועלות בשיטה זו רק כאשר אין בררה. גם במקומות אחרים בארץ הוטלו הגבלות על השימוש בהדברה כימית.
הדברה | הדברה , הדברות   | כפר סבא
הדברה 052-3682917
הדברת מזיקים הרחקת יונים
ד"ר פוליש
חברת ניקיון פוליש והדברה
אורנה המדבירה
הדברה פוליש וניקיון והובלות
אינו זמין כעת
בית וגן הדברות
מדביר מקצועי עם רישיון מטעם המשרד לאיכות הסביבה
אינו זמין כעת
אלי כהן הדברות
הדברות,הדברות אורגניות,הרחקת יונים,טיפול במזיקים
אינו זמין כעת
מדבירים ירוק - הדברה ירוקה
חברה להדברת מזיקים
אינו זמין כעת

1
הדברה | הדברה , הדברות