חברות ייעוץ ארגוני

תוכן עניינים

חברות ייעוץ ארגוני בגדולות בעולם

חברות ייעוץ ארגוני מספקות שירותים תפעוליים עסקיים, כגון ייעוץ תפעולי, ייעוץ אסטרטגי וייעוץ משאבי אנוש. על ידי כך, הם עוזרים לעסקים לשפר ביצועים ולטפח הצלחה ארוכת טווח.

לחברות גדולות יותר יש לרוב מבנה בצורת משולש, עם יועצים זוטרים בתחתית ויועצים ומנהלים בכירים בחלק העליון. לעומת זאת, לחברות ייעוץ קטנות יותר או לחברות ייעוץ נישה עשויות להיות יותר צורת יהלום.

ביין אנד קומפני

Bain & Company היא אחת מחברות הייעוץ הניהולי הגדולות בעולם, שבסיסה בבוסטון. היא מספקת שירותים לארגונים ציבוריים, פרטיים ולארגונים ללא מטרות רווח. כאחת מחברות הייעוץ "שלושת הגדולים" יחד עם McKinsey & Company ו-Boston Consulting Group (BCG), יש לה קהל לקוחות בינלאומי.

ביל ביין, שותפיו וצוותו יצרו גישה מהפכנית זו לייעוץ, המדגישה קשרי לקוחות ארוכי טווח ואסטרטגיה תחרותית. מה שהתחיל כדירה בביקון היל, פרח מאז למשרדים ברחבי ארה"ב.

יש לה התמקדות יחידה בתוצאות, לא בדוחות, והיא משקיעה בלקוחותיה באמצעות מה שהמשרד מכנה "כלכלה קשורה", לפיה תמריצים פיננסיים מתאימים להצלחות של לקוחות.

ביין שמרה על מעמדה כחברת ייעוץ לניהול בכירה במשך יותר מארבעה עשורים, למרות התמודדות עם אתגרים בדרך. ערכי הליבה שלהם מדגישים מערכות יחסים, אסטרטגיה תחרותית והשפעה מדידה – כל אלה מנחים את ההחלטות שלהם.

העובדים דירגו את ביין בין היועצים המובילים בסקר שביעות רצון העובדים של Vault. הם נתנו למשרד ציונים גבוהים עבור הכשרה בלתי פורמלית, ניידות פנימית ויחסים עם מפקחים.

הם מעניקים למשרד ציונים גבוהים עבור תרבות פירמה, הכשרה פורמלית ובריאות ואיכות חיים. דירוגים אלה ממחישים את המסירות של המשרד לעובדיו.

יתר על כן, הוא מספק הזדמנויות רבות לקידום בתוך המשרד ומחוצה לו. יש לו תוכנית פיתוח קריירה נרחבת ומסלולי הכשרה רבים שנועדו לסייע לעובדים חדשים להצטיין בתפקידיהם.

לפיכך, המשרד מהווה בחירה אטרקטיבית עבור בעלי מקצוע רבים המבקשים לפרוץ לייעוץ. עם זאת, זה יכול להיות מאתגר גם עבור אנשי מקצוע חדשים עם ניסיון מועט או ללא ניסיון.

גורם נוסף שעשוי להקשות על הצטרפות לפירמה עבור מצטרפים חדשים הוא המוניטין שלו כהתנהגות שוחקת וחודרנית. זה יכול ליצור מתח ואי שביעות רצון בתוך מקום העבודה, מה שמוביל לתחלופת עובדים גבוהים.

בשנים האחרונות, ביין התמודד עם סדרה של כישלונות ומהומות. ב-1987, הייתה לה בעיית יחסי ציבור גדולה לאחר שגינס, חברת משקאות, שכרה אותם לשירותי ייעוץ אבל אז ביטלה אותם. מפולת הבורסה של 1988 גרמה לכמה לקוחות להפחית או להפסיק כליל את ההוצאות עם ביין; בנוסף, שותפים צעירים במשרד הביעו חוסר שביעות רצון ניכרת ובשל כך התרחשו פיטורים רבים.

בוז אלן המילטון

בוז אלן המילטון, שבסיסה במקלין, וירג'יניה, מספק שירותי ייעוץ ניהולי לתאגידים גדולים ולסוכנויות ממשלתיות. כחדשנים של תעשיית הייעוץ, הם מציעים אסטרטגיה עסקית, תפעול, טכנולוגיה וייעוץ מערכות באמצעות יותר מ-50 משרדים ברחבי העולם. תחומי ההתמחות שלהם כוללים שירותי סביבה, מערכות מחשוב, חקר חלל, טכנולוגיית נשק תחבורה מערכות תקשורת משאבי אנוש ושירותי בריאות.

Booz Allen Hamilton מציע שירותי ניהול אסטרטגי וטכנולוגיה, כמו גם ניהול סיכונים, ניהול אבטחה ארגוני, ניתוח ותקצוב כלכליים, ניהול תוכניות/שינויים, הנדסת מערכות וסימולציות. לקוחותיהם מגיעים בעיקר מתחומי הבריאות, הביטחון, ביטחון המולדת, האנרגיה ותחבורה.

Booz Allen Hamilton הוקמה בשנת 1914 ויש לה מסורת ארוכת שנים של עבודה עם לקוחות וארגונים ממשלתיים. היא מתמחה בניתוח ארגונים גדולים והתהליכים שלהם, תוך מתן ייעוץ ניהולי לשיפור אופן התנהלות החברות.

המשרד מטפח אווירה של חדשנות המעודדת עובדים להיות הוגים יצירתיים ולתרום באופן חיובי לקהילה שלהם. ניתן לראות תרבות זו באמצעות יוזמות גיוון והכלה וכן הטבות במקום העבודה המקדמות איזון בריא בין עבודה לחיים.

למרות שלמשרד יש צוות קטן יחסית, הוא בולט במסירותו לתרבות וערכים של חברה מכילה. העובדים שלה נלהבים מהעבודה שלהם, מונעים להצטיין, לעשות נכון וליצור שינוי חיובי.

באמצע שנות ה-80, בוז אלן חוותה ירידה בביצועים שלה. כדי להילחם בירידה זו, המנכ"ל צ'רלס מק'קולו יישם מבנה מחודש שהסיר גבולות גיאוגרפיים מסורתיים והשתלב בתעשיות. בנוסף, הוא הנהיג גישה לפתרון בעיות שבמרכזה חשיבה רב-תחומית – מה שסימן עזיבה קיצונית של חברות הייעוץ באותה תקופה, אשר נהגו להתמקד בבעיות ניהול או טכנולוגיות.

בשנת 2010, בוז אלן המילטון מכרה את רוב מניותיה לחברת ההשקעות הפרטיות The Carlyle Group כדי לבסס עצמאות מ- Booz & Company, איתה שיתפה בעבר. מאז, המשרד התרחב לתוכניות אינטגרציה טכנולוגיות ואבטחת סייבר, כמו גם לתחומים אחרים של עבודה במגזר הציבורי והממשלתי. היא נותרה אחת השחקניות המובילות בניהול וייעוץ טכנולוגיות מידע.

קבוצת Keystone

קבוצת Keystone היא חברת ייעוץ ניהולית המציעה אסטרטגיית צמיחה, שיפור תפעולי, שירותי תפנית ושירותי ייעוץ למיזוגים ורכישות. המטה הראשי בשיקגו עם משרדים הממוקמים ברחבי אטלנטה ולוס אנג'לס, קבוצת Keystone מספקת פתרונות ללקוחות בתעשיות רבות.

קבוצת Keystone בולטת בגישה מונעת התוצאות שלה ובמסירות שלה לעזור ללקוחותיה להשיג הצלחה ארוכת טווח. הם מבינים שהמפתח להצלחה טמון בבניית שותפויות עם לקוחותיהם – אתוס שמייחד את קבוצת Keystone מחברות ייעוץ אחרות והופך את שירותיה ליוצאי דופן באמת.

The Keystone Group, שהוקמה בשנת 1991, עובדת בעיקר עם לקוחות ייצור והפצה בינוניים. למשרד התמחות בשירותים פיננסיים אך יש לו גם נוכחות ניכרת במגזר הטכנולוגי.

קבוצת Keystone ראתה צמיחה מתמדת לאורך השנים הודות למחויבותה לעשות שינוי עבור הלקוחות. ממיקום אחד בקולורדו לשלושה ברחבי אמריקה, הם מתהדרים כעת בצוות מנוסה של יועצים מתעשיות שונות.

התרבות של החברה בנויה על הרעיון שכל אחד בצוות שלה מונע על ידי מטרה אחת – להשפיע על העסקים של הלקוח שלה. משימה זו מושגת באמצעות חונכות ומעורבות קהילתית, כמו גם מתן איזון בין העבודה לחיים המסייעים לעובדים להישאר ממוקדים ביעדים שלהם.

ב-The Keystone Group, ישנם מספר מסלולי קריירה לבחירה – התחל כאנליטיקאי או עמית והתקדם בסולם הדרגות כדי להפוך לשותף. ככל שהאחריות וההשפעה שלך על פרויקטים גדלות, כך גם ההשפעה שלך גדלה.

ב-The Keystone Group, לעובדים יש הזדמנות ייחודית ליצור אינטראקציה ישירה עם הלקוחות שלהם – אפילו כאנליסטים. זה מספק להם ניסיון שלא יסולא בפז בעבודה לצד מנהלים בפרויקט גדול.

קבוצת Keystone מעמידה בראש סדר העדיפויות את צרכי הלקוחות שלהם מעל הכל, לעולם אינה חוששת לקחת על עצמם משימות מאתגרות שיאפשרו לעובדים ליצור רושם מתמשך. זה מביא לשיעורי שביעות רצון גבוהים יותר של העובדים ולתרבות מקום עבודה מהנה לכל המעורבים.

אוליבר ווימן

אוליבר ווימן היא חברת ייעוץ גלובלית המציעה ייעוץ לחברות וממשלות כיצד לשפר את העסקים שלהן. חטיבה של Marsh & McLennan Companies (MMC), היועצים שלה עובדים בתעשיות שונות כמו בנקאות, אנרגיה, מגזר ציבורי, בריאות, חינוך ותחבורה.

אוליבר ווימן אולי לא החברה הגדולה או המפורסמת ביותר בתעשייה, אבל היא בעלת מומחיות נרחבת והיוו חלק בלתי נפרד מהרבה שינויים עסקיים גדולים לאורך זמן. לדוגמה, אוליבר ווימן שימש כחברת ייעוץ מובילה במהלך יישום חבילת החילוץ של האיחוד האירופי ב-2012.

המשרד בולט בגישה השיתופית שלו ובשילוב הייחודי של ידע בתעשייה עם מומחיות מיוחדת. יתר על כן, אין כאן מבנה היררכי. כל אחד מקבל הזדמנות לקחת יוזמה בפרויקטים ולעבוד יחד כדי להשפיע.

אוליבר ווימן היא אחת מחברות הייעוץ הניהולי המובילות, המציעה ייעוץ ללקוחות ביצירת אסטרטגיות ארוכות טווח שיאפשרו להם להישאר תחרותיים בסביבה גלובלית המשתנה ללא הרף. לחברת בת של Marsh & McLennan Company, לאוליבר ווימן יש משרדים ברחבי העולם.

אחת מחברות הייעוץ הניהולי הגדולות ביותר, יש לה מוניטין מצוין בשירותים פיננסיים. כמה מהפרויקטים הבולטים ביותר שלה כוללים בנקאות, ביטוח וניהול נכסים.

חברה זו היא חברת בת של Marsh & McLennan Company עם משרדים ביותר מ-50 ערים ברחבי העולם. היא מספקת שירותי ייעוץ ניהולי כגון אסטרטגיה, תפעול, ניהול סיכונים ושינוי ארגוני.

מאפיין ייחודי נוסף של חברה זו הוא שהם רואים בכל העובדים החדשים שותפים ולעיתים קרובות נותנים להם הזדמנויות לעבוד על פרויקטים משמעותיים בשלב מוקדם בקריירה שלהם. זה מייחד אותם מחברות ייעוץ אסטרטגיות גדולות אחרות בכך שאתה יכול להתקדם במהירות מאנליסט לפרטנר במשרד זה תוך פרק זמן קצר יחסית.

המשרד מגייס אנליסטים ושותפים מ-100 מהאוניברסיטאות הסלקטיביות ביותר בעולם. בדרך כלל, אנליסטים נשכרים במהלך שנת הלימודים הצעירה או הלפני אחרונה שלהם לתואר ראשון, בעוד שעמיתים מגיעים מתוכניות עסקיות לתואר שני.

עוד באתר

מנהל עסקי

מיומנויות שאתה צריך כדי להפוך למנהל עסקים מנהלי עסקים מפקחים ומכוונים את העובדים והתפעול של ארגון או מחלקה. תפקידם להבטיח שהעסק יישאר פרודוקטיבי, יעיל ומאורגן בכל עת. מנהלים מצליחים מסוגלים למשוך כישרונות מובילים, לפקח על עובדים ולתקשר ביעילות עם אנשי הצוות. יתר על כן, הם יוצרים אסטרטגיות עסקיות המאפשרות לחברה לעמוד ביעדיה. גיוס עובדים למנהלים

קרא עוד »

ייעוץ עסקי

כיצד ייעוץ עסקי עוזר לעסקים להתגבר על בעיות יועצים עסקיים מספקים את המומחיות שלהם כדי לסייע לעסקים בפתרון בעיות. הם עשויים לסייע בהגדלת ההכנסות, התרחבות לשווקים חדשים או מציאת פתרונות יצירתיים לבעיות עסקיות. לעתים קרובות הם מתמקדים בפרויקטים רגישים לזמן הדורשים ריכוז ומסירות אינטנסיביים. יתר על כן, יכולות המנהיגות שלהם מאפשרות להם לבנות קרבה עם

קרא עוד »

ניהול עסקי

מהו ניהול עסקי? ניהול עסקי הוא תהליך של ארגון, איוש והובלת ארגון או קבוצה לקראת מטרה מסוימת. הוא מקיף פעילויות רבות כמו שיווק, חשבונאות, ייצור כספים וניהול. הצלחה כמנהל עסקים דורשת יכולות תקשורת חזקות ואיכויות מנהיגות. אלה נחוצים מכיוון שהם מקדמים צמיחה וחיוביות בתוך מקום העבודה. הַגדָרָה ניהול עסקי הוא תהליך של ארגון ובקרה של

קרא עוד »

יועצים עסקיים

יועצים עסקיים יכולים לעזור לך להשיג את המטרות שלך האם אתה מחפש נקודת מבט רעננה או מוכן לקחת את העסק שלך רחוק יותר, שכירת יועץ עסקי עשויה להיות מועילה. יש להם את היכולת לסייע בהשגת היעדים שלך תוך חיסכון בזמן וכסף. יועצים עסקיים מספקים פרספקטיבה שלא תסולא בפז של החברה שלך, ממנה יכולים מנהלים ובעלים

קרא עוד »

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

הכל על ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ייעוץ עסקי לעסקים קטנים יכול להיות נכס שלא יסולא בפז עבור עסקים קטנים הדורשים מומחיות בתחומים מסוימים. היועצים מסוגלים לזהות תחומים לשיפור ולהציע פתרונות שיגדילו את היעילות והרווחיות. עם זאת, ייעוץ אינו מתאים לכל עסק. לפני השקת חברת ייעוץ לעסקים קטנים משלך, וודא שאתה עושה מחקר מקיף ותבין היטב

קרא עוד »

קורס מנהל עסקים

למה לצפות על קורס מנהל עסקים מנהל עסקים הוא תחום נרחב שמקיף מדעים מונעי נתונים כמו חשבונאות ומיומנויות במקום עבודה כמו ניהול. המטרה העיקרית של סוג זה של תכנית לימודים היא להכין את הסטודנטים למגוון אפשרויות קריירה בכל ארגון. רוב התואר הראשון במנהל עסקים מציעים שיעורים בנושאי מימון, שיווק, כלכלה וניהול. יתר על כן, התכנית

קרא עוד »

יועץ עסקי מומלץ

איך למצוא יועץ עסקי מומלץ אם העסק שלך עומד בפני משבר גדול, אתה צריך מומחה שיוכל להדריך אותך דרכו. מפרצות אבטחה ועד אסונות טבע, יועץ עסקי מומלץ בעל מומחיות בניהול משברים יכולים לעזור לארגון שלך לשרוד ולהתאושש מכל מה שהתרחש. מציאת יועץ עסקי מומלץ האידיאלי יכול להיראות כמו אתגר מרתיע. עם זאת, ישנם צעדים שתוכל

קרא עוד »

אסטרטגיה עסקית

מהי אסטרטגיה עסקית? אסטרטגיה עסקית היא השיטה שבאמצעותה חברות מגדירות יעדים ויוצרות תוכניות להשגתן. הוא כולל חזון, הצהרת ייעוד וערכים שקובעים מה החברה תעשה. אסטרטגיה מספקת הנחיות טקטיות כיצד להשיג יעדים ספציפיים. זה עשוי לכלול היכן יש לרכוש משאבים ומי אחראי לניהולם. חָזוֹן חזון עסקי הוא החזון לטווח ארוך שיש למנהלי החברה לגבי האופן שבו

קרא עוד »

קורס ניהול עסקים

למה לקחת קורס ניהול עסקים? קורס ניהול עסקים יעיל חיוני לכל ארגון, בין אם אתה עובד בתאגיד גדול או סטארטאפ קטן. מנהל יעיל חייב להיות בעל יכולת לנווט במערכות מורכבות ולהציע לעובדיו דרך פשוטה קדימה. ניהול עסקי הוא תחום נרחב המחייב מערך מגוון של מיומנויות ומומחיות. קורס ניהול עסקים יכול לצייד אותך בדברים החיוניים כדי

קרא עוד »

מה זה מנהל עסקים

מהו מנהל עסקים? מנהלי עסקים הם אנשים שאחראים לפקח על התפעול השוטף של החברה. תפקידם להגביר את הפרודוקטיביות והביצועים בכל המחלקות. הם עורכים הערכות עובדים קבועות, יוצרים אסטרטגיות לעמידה ביעדים ומציבים יעדים הן בשווקים הנוכחיים והן בשווקים הפוטנציאליים, יוצרים תקציבים מקיפים ומבצעים ניתוחים פיננסיים תקופתיים. בהמשך המאמר תקבלו מידע על מה זה מנהל עסקים ועוד.

קרא עוד »

תוכנית עסקית

מה שאתה צריך לדעת על כתיבת תוכנית עסקית לא משנה גודל החברה או הסטטוס שלך, תוכנית עסקית יכולה להיות בעלת ערך רב. זה לא רק משכנע משקיעים לממן את המיזם שלך, אלא גם מספק הערכה כנה של רווח ומאפשר לך למדוד הצלחה בהתאם. תוכנית עסקית כתובה היטב יכולה לעזור לך למשוך עובדים ושותפים מוכשרים, ולהפוך

קרא עוד »